lto1

statek

Rejs statkiem po Zalewie

Udaj się na krótki rejs nowoczesnym statkiem lub popłyń na wycieczkę w wiele ciekawych miejsc nad Zalewem Zegrzyńskim.

icoklepisko

Karczma Klepisko

Zjedz pyszny obiad przy akompaniamencie ludowej muzyki! U nas zorganizujesz wesele, imprezę firmową lub prywatną. Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu. Zapraszamy!

Zobacz więcej...  

icosilverclub

Silver Club

Spędź niezapomniany wieczór w nowoczesnym klubie bilardowym! Silver club to przepis na udaną imprezę, dzięki świetnemu sprzętowi muzycznemu, kolorowym drinkom, bilardowi oraz piłkarzykom!

Zobacz więcej...  

minizooico

Mini zoo

Na terenie Folwarku znajdują się także atrakcje dla najmłodszych gości: Mini zoo - z kucykami, kózkami, owieczkami, barankami, miniaturowymi świnkami i ptactwem nie tylko domowym.

placzabawico

Wyspa Piratów Kapitana Hooka

Pozwól swojemu dziecku zmienić się na chwilę w pirata, sterować statkiem pirackim i wejść na orle gniazdo! Wyspa Kapitana Hooka to wymarzony dla dzieci plac zabaw!

jezioroico

Jezioro Zegrzyńskie

Czy wiesz że tuż pod Warszawą jest piękny Zalew, gdzie możesz wypożyczyć sprzęt wodny, popływać lub spędzić miło czas na piaszczystej plaży miejskiej?

skansenico

Skansen

W naszym skansenie znajdziesz między innymi prawdziwy niemalże 200 letnią chatkę krytą strzechą, zabytkowe maszyny rolnicze i ule jakie można było oglądać u swojego dziadka na wsi!

rybkaico

Bar Świeża Rybka

Już nie musisz jechać aż na mazury aby skosztować świeżej lub dopiero co uwędzonej Ryby! Zapraszamy w weekendy na grill na świeżym powietrzu!